VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» проводить «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Громадською організацією «Інноваційні обрії України».

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації, утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичне виховання здобувачів середньої, професійної та вищої освіти, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів. У 2023/2024 навчальному році

Конкурс триватиме з 4 січня до 9 березня 2024 року. До розгляду в Конкурсі приймаються есе  учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, здобувачів фахової передвищої освіти, здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, здобувачів вищої освіти.

На Конкурс приймаються творчі роботи в жанрі есе, що розкривають тему конкурсу і є самостійним, особистісним осмисленням постаті митця, значення його творчої спадщини в житті конкурсанта чи українського народу в цілому.

Етапи проведення конкурсу:

  1. До 17:00 11 лютого 2024 року претенденти на участь у Конкурсі мають зареєструватись та завантажити Есе в електронному вигляді (у форматі doc. або docx.) разом із супровідним листом за посиланням: https://forms.gle/zVdhPSePL4L2zoGY9
  2. З 12 лютого по 03 березня 2024 року – оцінювання творів конкурсною комісією (журі).
  3. 09 березня 2024 року – оприлюднення результатів конкурсу на сайті ГО «Інноваційні обрії України».

Більше про конкурс читайте за посиланням: http://obrii.org.ua/view/resources/documents/documents/inflist2024.pdf

VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»
Догори