ПРО НАС


Про «Футурум»

Дитяча академія “Футурум” працює під егідою Національного центру “Мала академія наук України” з 2018 року.

Викладачі у  Дитячій академії “Футурум” – науковці, експерти та фахівці з різних галузей знань, які практикують викладання сучасних інтегрованих курсів. 

На заняттях учні зміцнюють пізнавальний інтерес, розширюють предметні знання, досліджують світ, займаються спостереженнями та експериментами.

Наші курси

Навчання астрономії, біології, географії, інженерії, історії, риториці, фізиці, хімії.

Дивитись більше

Навчання за методикою CLIL: фізика, хімія, географія, біологія, астрономія та інженерія у поєднанні з німецькою мовою.

Дивитись більше

Наші проєкти

Під час навчання на курсі діти розглядають теми занять цілісно, поєднуючи знання з природничих і гуманітарних дисциплін, отримуючи навички проведення досліджень із застосуванням спеціального обладнання, навчаються командної взаємодії, комунікації, роботи над проєктами.

 

Дивитись більше

Проєкт створено для дітей 10-14 років з метою популяризації науки, формування цілісного наукового світогляду та пізнавальної компетенції особистості. Проєкт складається з курсів з різних напрямів: астрономії, історії, біології, географії, фізики, креативності та інших.

Дивитись більше

Всеукраїнський проєкт «Просто про складне: наука дітям» – це щотижневі онлайн-лекції з різних тем і питань, які найчастіше цікавлять дітей 9-12 років. Проєкт створений  для популяризації наукових знань.

 

Дивитись більше

учнів
0 +
Локації
0
Викладачі
0
Курсів
0
Догори