«Футурум» – це простір, у якому діти стануть справжніми науковцями, отримають навички проведення досліджень із застосуванням спеціального обладнання, навчаться командної взаємодії, комунікації, роботі над проєктами.

На вас чекають: наукові знання і творчі завдання, досліди та експерименти, діалог дитини і справжнього вченого, атмосфера інтелектуального пошуку, радості пізнання і дружби! Все це заохочує до науки, мислення та саморозвитку.

Ми розповідаємо про складну науку цікаво, легко і доступно!

Заняття для дітей 6-12 років проводять науковці, експерти з різних галузей знань. Педагоги вміють зацікавити дітей та занурити їх у захопливий світ науки.

Навчання в Дитячій академії «Футурум» відбуваються за адресою: Київ, вул. Юрія Іллєнка 63 (3 поверх). Окремі заняття проводяться у Першому державному Музеї науки, науково-дослідних інститутах та установах.

Пріоритетом Дитячої академії «Футурум» є дотримання академічної доброчесності та реалізація права кожної дитини здобувати якісну освіту.

 

Дисципліни: фізика, астрономія, хімія, біологія, історія, інженерія, риторика, географія.

Навчання: два рази на тиждень / 2 заняття в день / тривалість 1 заняття – 40 хв.

Чт 17:00–18:40, сб 11:00–12:40.

 

Більше інформації на сайті Дитячої академії «Футурум»: https://futurum.man.gov.ua/

Запрошуємо до навчання!

Записатись на навчання

Національний центр «Мала академія наук України» запрошує до навчання в Дитячій академії «Футурум» учнів віком від 6 до 12 років!
Догори