«Футурум» – це простір, у якому діти стануть справжніми науковцями, отримають навички проведення досліджень із застосуванням спеціального обладнання, навчаться командної взаємодії, комунікації, роботі над проєктами.

На вас чекають: наукові знання і творчі завдання, досліди та експерименти, діалог дитини і справжнього вченого, атмосфера інтелектуального пошуку, радості пізнання і дружби! Все це заохочує до науки, мислення та саморозвитку.

Ми розповідаємо про складну науку цікаво, легко і доступно! Заняття проводять науковці, експерти з різних галузей знань. Педагоги вміють зацікавити дітей та занурити їх у захопливий світ науки.

Дитяча академія «Футурум» має дві навчальні локації. Окремі заняття проводяться у Першому державному Музеї науки, науково-дослідних інститутах та установах.

Дотримуючись Закону України “Про правовий режим воєнного стану” навчання в Дитячій академії «Футурум» відбувається в дистанційному режимі.

Пріоритетом Дитячої академії «Футурум» є дотримання академічної доброчесності та реалізація права кожної дитини здобувати якісну освіту.

 

  • Дисципліни: фізика, астрономія, хімія, біологія, історія, інженерія, риторика, географія.
  • Навчання ONLINE: два рази на тиждень / 2 заняття у день / тривалість 1 заняття – 40 хв.

Чт 17:00–18:40, Сб 11:00–12:40.

  • Оплата: навчання ONLINE ‑ безоплатне.

Записатись на навчання

    Національний центр «Мала академія наук України» запрошує до навчання в Дитячій академії «Футурум» учнів віком від 6 до 12 років!
    Догори