10 лютого Міжнародний благодійний фонд savED за підтримки Міністерства освіти і науки України презентує результати дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення», яке організували разом із дослідницькою агенцією «Vox Populi» спільно з програмою «U-LEAD з Європою».
Це дослідження думок учнів, їхніх батьків, педагогів, представників адміністрації шкіл та місцевої влади щодо проблем і викликів, з якими громади стикаються під час організації освітнього процесу протягом повномасштабної війни.
Відвідати захід можуть учителі, представники громад або органів місцевої влади, батьки учнів, журналісти та усі охочі, які цікавляться освітою в громадах. На події учасники матимуть можливість дізнатися, як функціонує система освіти в окремих громадах під час війни та яких наслідків зазнала через повномасштабне вторгнення.
Програма події:
- Презентація дослідження. Основні результати дослідження презентує директорка savED Олена Северенчук.
- Панельна дискусія «Як громади долають наслідки війни?»
- Презентація DLC як рішення для відновлення доступу до освіти. Про освітні центри розповість співзасновниця savED та керівниця регіонального розвитку Анна Пуцова.
У панельній дискусії візьмуть участь:
- Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України;
- Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА, участь уточнюється;
- В’ячеслав Задоренко, голова Дергачівської міської військової адміністрації (Харківська область);
- Сергій Пересунько, голова Широківської територіальної громади (Миколаївська область), участь уточнюється;
- Лідія Колєснік, керівниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Апостолівської міської ради (Дніпропетровська область), участь уточнюється;
- Віталій Селик, директор та співзасновник фонду «Сміливі»;
- Володимир Клюцевський, заступник голови Херсонської обласної військової адміністрації;
- Олександр Коптєв, начальник відділу освіти Баштанської міської територіальної громади (Миколаївська область).
Модеруватиме зустріч Анна Новосад — співзасновниця Благодійного фонду savED, міністерка освіти і науки України (2019–2020).
Захід відбудеться в гібридному форматі. Щоб відвідати його, необхідно зареєструватися до 18:00 8 лютого 2024 року за посиланням: http://surl.li/qadhs
Онлайн-трансляцію можна переглянути у фейсбуці МОН та ютубі фонду savED.