Військовослужбовець із позивним «Доцент» написав підручник з української мови для 6-го класу в співавторстві з колегою Анастасією Онатій.

Книжка отримала 40 тисяч голосів під час конкурсного відбору підручників для 5-6 класів НУШ. Її мають надрукувати за кошти державного бюджету. «Держава знайшла цього року гроші, й ми на цьому тижні віддаємо його в друкарню. Сподіваємося, що на 1 вересня він потрапить в руки старшокласників», – зазначив Тарас Ткачук.

Співавтори підручника розповідають, що працювали над ним майже рік, а раніше – впродовж такого ж проміжок часу, створювали підручник з української мови для 5-го класу.

Співавторами книжки виступили й школярі. «Ми намагалися спростити максимально для дітей і прикрасити. Форзаци — це роботи дітей. 5-класники малювали фразеологізми, носологізми, вухологізми», розповів Тарас Ткачук. Над підручником української мови він працював у бліндажах і окопах. 25 лютого 2022 року вчитель вступив до лав територіальної оборони, не маючи військового досвіду.

«На позиціях гради цілодобово рівняли з землею село. Один вистріл градів — це 30 тисяч доларів. А тираж для п’ятого класу — 70 тисяч доларів. Це ж скільки підручників можна було видати», — зауважує Тарас Ткачук.

Захисник України та вчитель Тарас Ткачук написав підручник з української мови
Догори