Книги – один із найкращих винаходів людства. Книги надихають, мотивують, розвивають, втішають, змінюють свідомість людей. Книги можуть рухати прогрес, а можуть бути зброєю.

Дитячі книги не тільки розважають і розвивають, а й однозначно допомагають формувати думки і смак до життя у маленьких людей. На початку квітня діти і дорослі всього світу святкують день народження дитячої книги.

Колись започатковане до Дня народження Ганса Крістіана Андерсена, сьогодні цей день набуває особливого сенсу для українських дітей. Адже в умовах війни книги — спосіб повернутись додому, читати рідною  мовою, відкривати для себе Україну у простий та цікавий спосіб.

Кожна дитяча книга — це можливість поринути у світ із незвичайними персонажами, яскравими картинками та добрими емоціями. Книги розвивають дитяче мовлення та емоційність, спонукають допитливість. Книги допомагаюь фантазувати, перемагати свої страхи, співпереживати та співчувати, знаходити інформацію, умінню спілкуватися.

У дитячій бібліотеці має бути якомога більше книжок найрізноманітніших жанрів. Це спонукатиме дитину до всебічного розвитку.

Читайте частіше книжки, відкривайте для себе нові незвідані світи!

2 квітня — Міжнародний день дитячої книги
Догори