Мала академія наук України та Lenovo Ukraine в рамках проєкту «Cyber Future: 10 професій майбутнього» розповідає про професію геймера.

Хто такий геймер і як ним стати? Як створити свою команду? Чи є вікові обмеження в кібер-спорті? Чи існують школи для геймерів? Що потрібно для заняття кібер-спортом?

У відеоролику Даші Кубик про все це популярно розповідає Денді (Данило Ішутін) – переможець першого та фіналіст другого та третього турніру THE INTERNATIONAL 3 DOTA-2, засновник кіберспортивного клубу В8 та екс-гравець української кіберспортивної команди NA’VI. Переходьте за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=h8sZk23VLIg&list=PLffzypciL6QIgzotssGey4Lb4ydMB9yKe&index=1.

 

Також в рамках проєкту «Cyber Future: 10 професій майбутнього» для вас підготували добірку крутезних ігор. Вгадаєте, що які з них українського виробництва?

Cossacks Козаки — серія історичних стратегій в реальному часі. Ігри відтворюють битви історичної тематики, де гравці розбудовують військові бази, збирають ресурси та наймають війська задля знищення ворога. А також виконують сюжетні завдання.

Ostriv Відеогра в жанрі економічної стратегії. Тут розвивають українське поселення XVIІI сторіччя. Гра стартує з 1721 року, тобто з початку другої хвилі колонізації Слобідської України. Однак поселення гравця, разом із кількома реальними слобожанськими містечками, як-от Дергачі, розташовується на вигаданому острові. Звідси й походить назва гри.

 S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Грай у зоні відчуження. Тут є «аномалії», мутанти, а також цінні «артефакти». Ти — сталкер, який втратив пам’ять і тримаєш курс углиб Зони, аби з’ясувати, що ж там сталося. У всесвіті також багато частин, тож можна зайняти не один вечір.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments Ти — Шерлок Холмс, який змушений розкрити шість різних злочинів. Шукаємо докази, проводимо хімічні експерименти, не забуваємо про дедукцію. Це вже сьома частина про Шерлока, але саме вона отримала найбільшу кількість позитивних відгуків.

Delusion Out of Space Гра ще не вийшла, але реліз заплановали на 2025 рік. Автори описують гру як лавкрафтівську космічну фантастику з прибульцями. Головний герой гри потрапляє на космічний корабель, знайомиться з його штучним інтелектом і шукає спосіб повернутися додому.

10 професій майбутнього: як стати геймером?
Догори